ПЕРШЕ ВЕРЕСНЯ!

/Files/images/sveta/1ДЕНЬ ЗНАНЬ.gif

Поміж багатьох свят у календарі є день, коли настрій усієї країни особливо урочистий. В цей день вулиці нашого міста розквітають від дитячого щебету та чарівної хуртовини осінніх квітів.

Цей день – 1 вересня. День надій, мрій, сподівань.

І сьогодні він ясним промінчиком постукав у наші вікна.

За старовинною легендою діти, які ідуть до школи -це маленькі зернята, які 6 років наповнювалися маминою і татовою любов’ю, бабусиною і дідусевою добротою, теплом і радістю всіх оточуючих.

І саме сьогодні прийшов час засіяти поле для того, щоб виростити добрий урожай. Саме сьогодні турботливі руки батьків та вчителів посіють ці зернята і будуть плекати їх.

Ми щиро вітаємо усіх із першим днем навчального року. Від усієї душі бажаємо міцного здоров’я та здійснення усіх бажань, а головне – мирного неба нам усім та ПЕРЕМОГИ нашій рідній Україні!

Лепа С.Є., – педагог- організатор

/Files/images/urz/IMG-4ee89f29b43fade3b95347dc96223221-V.jpg