!! У закладі відновлюється навчання!!

Згідно з рекомендаціями МОН України та наказом голови Рівненської обласної військової адміністрації, від понеділка 14 березня 2022 року у закладі відновлюється освітній процес (у разі безпечної ситуації).
З 14 березня 2022 року організовується освітній процес у закладі з використанням дистанційної форми навчання.

!!Інформація для учнів та вчителів!!

Завдання для відпрацювання на тиждень навчання з 14 по 18.03.2022 року розміщено на платформі Classroom. Класні керівники через спілкування з вчителями-предметниками свого класу корегують режим проведення заняття, в класних групах з'ясовують, чи всі діти мають можливість вийти на зв'язок, отримати доступ до платформи, узгоджують розклад занять на день.
Розпочинаємо в такому режимі, далі будемо організовувати відповідно до ситуації.
Зворотній зв'язок тримаємо через класних керівників.

/Files/images/distantsyne_navchannya_2022/Изображение.JPG

/Files/images/distantsyne_navchannya_2022/Изображение0001.JPG