Наша гордість

Шкільний Олімп

Черговий навчальний рік добігає кінця. Завершуючи його, ми підводимо підсумки: аналізуємо невдачі і падіння, пишаємося перемогами і нагороджуємо найкращих. Крапки не ставимо, адже рухаємося далі, до вершин знань Шкільного Олімпу.

2021-2022 н.р. виявився щедрим до тих учнів, які вкотре довели собі і своїм ровесникам, що наполеглива праця, ентузіазм і любов до науки, можуть принести прекрасні результати. Результативним цей рік був для наших учнів – переможців І та ІІ (районного) етапу Всеукраїнських олімпіад з навчальних предметів, конкурсу імені Петра Яцика, мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка тощо.

Пишаємося ми також вчителями-предметниками, які виплекали і підвели до вершин знань наших вихованців: Андреєва А.В., Бречко О.П., Бружинська М.М., Вінічук Л.В., Грищенко Г.О., Лепа С.Є., Лисенко З.Б., Міщук О.С., Онищук Л.М., Онищук О.І., Прохоренко Н.О., Сернюк В.Л., Храпейчук Н.О. Ці педагоги традиційно ведуть нашу молодь до вершин досконалості, адже поставили перед собою завдання: дбайливо плекати талант.

Обдаровані діти – майбутній цвіт нації, інтелектуальна еліта, гордість, честь України, її світовий авторитет. Вітаємо наших переможців і говоримо їм «Так тримати!»

ЗДВР Грекова І.Ю.
/Files/images/nasha_gordst/А 4 вертикаль-1.png /Files/images/nasha_gordst/А5 горизонталь.docx-08.png /Files/images/nasha_gordst/А 4 вертикаль-2.png

/Files/images/nasha_gordst/А 4 вертикаль-3.png /Files/images/nasha_gordst/А5 горизонталь.docx-10.png /Files/images/nasha_gordst/А 4 вертикаль-4.png
/Files/images/nasha_gordst/А 5 вертикаль-4.png /Files/images/nasha_gordst/А 4 горизонталь-1.png /Files/images/nasha_gordst/А 5 вертикаль-3.png
/Files/images/nasha_gordst/А 5 вертикаль-1.png /Files/images/nasha_gordst/А5 горизонталь.docx-12.png /Files/images/nasha_gordst/А 4 вертикаль-5.png

/Files/images/nasha_gordst/А 4 вертикаль-6.png /Files/images/nasha_gordst/Знімок екрана 2022-06-02 о 00.03.37.png /Files/images/nasha_gordst/А 5 вертикаль-6.png

Так тримати!

Завершився перший (міжшкільний) тур І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів 2021-2022 н.р. П'ятнадцять учнів нашого закладу здобули перемоги та посіли призові місця з таких предметів:
Українська мова та література – Міщук Олена (7-Б клас), Скала Юлія (9 клас), Казімирська Ольга (10 клас)
Математика – Колодич Христина (6 клас)
Історія – Щербачук Рената (9 клас), Повар Роман (10 клас)
Англійська мова – Гук Станіслав (10 клас)
Географія – Станішевська Яна (9 клас), Казімирська Ольга (10 клас), Данилюк Ірина (11 клас)
Фізика – Шекель Максим (8-А клас), Сущик Вікторія (10 клас), Шафранська Анна (11 клас)
Біологія – Станішевська Яна (9 клас), Казімирська Ольга (10 клас), Петух Дарина (11 клас)
Хімія – Янчук Захар (7-А клас)
Трудове навчання – Станішевська Яна (9 клас), Лопуга Станіслав (11 клас).
Вітаємо переможців І етапу та бажаємо гідно представити наш заклад на ІІ (районному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів 2021-2022 н.р.
ЗДВР Грекова І.Ю.
/Files/images/1_bereznya_2021_rk/Переможці І туру.jpg

Щиро вітаємо! Демянчук О.Є., вчительку початкових класів, переможця (ІІ місце) в XVIII обласному конкурсі-ярмарку педагогічної творчості в номінації «Початкова освіта» та Прохоренко Н.О., практичного психолога, учасника Всеукраїнського конкурсу авторських програм практичних психологів «Нові технології у новій школі» у номінації «Корекційно-розвиткові програми». Пишаємося вами, дорогі колеги та бажаємо творчого злету на педагогічній ниві!
Н. Лис, заступник директора з НВР

/Files/images/1_bereznya_2021_rk/IMG-c5120337a959b99527411fcfa5e598c0-V.jpg


Кожне дитя певною мірою геній і кожен геній певною мірою дитя.
А. Шопенгауер
Вітаємо переможця міської олімпіади з англійської мови Гука Станіслава, учня 8-Б класу (3 місце).
Сензюк Л. М., вчитель англійської мови
/Files/images/22_jovtnya_2019/5B32DE11-0343-48ED-97AE-4612900812B8 (1).jpeg

Дячук Назар (6-А клас), Нікуліна Анастасія (4 клас), Атаманчук Валерія (4 клас) – переможці у відкритому міському спортивно-масовому заході серед вихованців підліткових клубів. Керівник команди – Бестюк Володимир Дмитрович (керівник шахового гуртка).

/Files/images/22_jovtnya_2019/DSCN8274.JPG


Бестюк В.Д. (керівник гуртка шахи), Онищук Л.М. (учитель математики), Хижак Н.А. (учитель початкових класів) – призери міських змагань з шашок та шахів в залік Спартакіади серед працівників ЗЗСО м. Рівного у 2019 році. Вітаємо переможців.

/Files/images/22_jovtnya_2019/DSCN8221.JPG

Дячук Дарина (учениця 1 класу) ІІІ місце у міському конкурсі творчих робіт «Літопис мого роду». Класний керівник Демянчук О.Є.

/Files/images/22_jovtnya_2019/IMG-d575c57ef342728cc2d638f5d0755cfa-V.jpg


Плюхина Софія (9-А клас) –переможець (ІІІ місце) у І етапі Всеукраїнського конкурсу-захистунауково-дослідницькихробіт МАН. Учитель – Сернюк Віта Леонтіївна, учитель біології.

/Files/images/4/999.jpg


Лопуга Станіслав (8 клас) – переможець (ІІ місце) у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання. Учитель – Онищук Олег Ігорович, учитель трудового навчання.

/Files/images/4/888.jpg


Стасюк Олександра (9-А клас) –переможець (ІІІ місце) у І етапі Всеукраїнського конкурсу-захистунауково-дослідницькихробіт МАН. Учитель – Гень Федір Вавилович, учитель зарубіжної літератури.

/Files/images/4/777.jpg


Колодич Олександра (10 клас) –переможець (ІІ місце) у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості під гаслом «Об’єднаймося ж, брати мої». Учитель – Вінічук Любов Володимирівна, учитель історії.

/Files/images/4/555.jpg


Стасюк Олександра (9-А клас) –переможець (І місце) у ІІ та ІІІ етапах Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості під гаслом «Об’єднаймося ж, брати мої». Учитель – Андреєва Анастасія Василівна,учитель історії.

/Files/images/4/444.jpg


Крилова Марина (9-Б клас) –переможець (ІІІ місце) у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості під гаслом «Об’єднаймося ж, брати мої». Учитель – Лепа Світлана Євгенівна,учитель образотворчого мистецтва.

/Files/images/4/333.png


Ніколайчук Віктор (11 клас) – переможець(ІІ місце) у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіадиз астрономії.Учитель – Стінський Йосип Йосипович, учительфізики та астрономії.

/Files/images/4/300.jpg


Самоїл Богдана (10 клас) –переможець (ІІ місце) у І етапі Всеукраїнського конкурсу-захистунауково-дослідницькихробіт МАН. Учитель – ВисоцькаТетяна Петрівна, учитель географії.

/Files/images/4/222.jpg


Яремчук Ілона (9-Б клас) та Петух Дарина(8 клас) – переможці (ІІ місце) у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з біології. Учитель – Сернюк Віта Леонтіївна, учитель біології.

/Files/images/4/200.jpg


Демидюк Анастасія та Медун Віктор (3 клас) – переможці (ІІІ місце) у міському конкурсі з початкового технічного моделювання. Керівник гуртка – Романюк Валентина Федорівна.

/Files/images/4/111.jpg


Панчук Анастасія (9-А клас) – переможець (І місце), Дмитренко Поліна(11 клас) – переможець (ІІІ місце) у І етапі Всеукраїнського конкурсу-захистунауково-дослідницькихробіт МАН. Керівник – Прохоренко Наталія Олегівна,
практичний психолог.

/Files/images/4/100.jpg


Дмитренко Поліна (11 клас) - переможець (ІІІ місце) у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання.
Учитель – Міщук Ольга Сергіївна, учитель обслуговуючої праці

/Files/images/2/IMG_20181127_114926 (1).jpg


Гук Станіслав (7-Б клас) - переможець (ІІ місце) у ІІ етапі ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.
Учитель – Лисенко Зоя Богданівна, учитель української мови та літератури

/Files/images/1/IMG-ce5e8f703f1c8799e34d42ba68b0dc98-V.jpg


Новосад Ярослав навчається у 8 класі нашого закладу. Він надійний і вірний друг для своїх ровесників, завжди привітний, заряджає позитивною енергією не тільки однокласників, але й педагогів.
Ярослав з 2014 року займається в аматорській зразковій студії спортивного танцю «WHY NOT» (керівник Клименко Я.В.). Він дуже старанний учень, відданий танцю, сцені. Разом зі своїм колективом Ярослав подорожує по всій Україні і за кордон, представляючи Рівненщину на різних спортивних танцполах.
У копілці нагород Ярослава – призи Міжнародних, обласних, міських конкурсів, фестивалів і змагань:
- участь у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі з хореографічного мистецтва «Grand Spring Festival» - ІІ місце;
- участь у чемпіонаті із брейкінгу у номінації «Профі» - І місце;
- участь у Міжнародному чемпіонаті «Нова школа» м. Київ;
- участь у Міжнародному фестивалі з брейк-дансу «ВАTLLE SCHOOL HIP HAP Senes»;

- участь у Міжнародному чемпіонаті «CAN YOU KICKIT?» - ІІ місце.

Сернюк В.Л., класний керівник 8 класу

/Files/images/1/IMG-e8e8544c468ff14568e47df06d7a7283-V.jpg


Переможці (І місце) у міському фестивалі-конкурсі юних гумористів «Поліські пересмішники. Рівне сміється» - Щербачук Рената (6-Б клас), Станішевська Яна (6-А клас), Лавренюк Андрій (5-Б клас).
Учитель – Зубченко Світлана Володимирівна, учитель української літератури

/Files/images/1/ded.png


Переможці (ІІІ місце) міського конкурсу екологічних сумок – Шпичко Софія (9-А клас), Дмитренко Поліна (11 клас).
Учитель – Міщук Ольга Сергіївна, учитель обслуговуючої праці

/Files/images/1/cfv.png


Переможці (І місце) у міському фестивалі-конкурсі юних гумористів «Поліські пересмішники. Рівне сміється» у номінації «Гумористи-декламатори» - Ніколайчук Віктор та Демянчук Віталій (11 клас).
Учитель – Грищенко Галина Олександрівна, учитель української мови та літератури

/Files/images/1/Без іменіsd.png


Скромний боєць інтелектуального фронту

Здавалося, що за багаторічну педагогічну працю, мене важко чимось здивувати. Проте, побачивши кількість медалей та грамот, завойованих цією людиною, я була приємно вражена.
Мова йде про керівника гуртка «Шахи та шашки» нашого закладу – Бестюка Володимира Дмитровича. Колишній учитель музики, він з часом відкрив для себе, і не тільки для себе, цей важкий і такий серйозний інтелектуальний фронт – захоплення шахами та шашками. Захопився сам і зміг запалити інших – учнів та педагогів нашого закладу. Організований Володимиром Дмитровичем гурток ось уже понад 10 років успішно функціонує в школі: чітко за розкладом, без спізнень, як і годиться справжнім логікам та інтелектуалам.
Вихованці Володимира Дмитровича схожі на свого тренера: скромні, непоказні, про таких сучасні підлітки говорять «ботани». Але з якою гордістю вони розправляють плечі, коли з рук організаторів змагань чи директора закладу Грищенко Г.О. отримують заслужені нагороди – медалі, кубки та грамоти. Майже ніколи вони не були нижчого гатунку за золото, срібло чи бронзу! Тільки перемоги!
Величезна заслуга і титанічна праця Бестюка В.Д. лежить в основі кожної перемоги. Не рахуючись ні з вільним часом, ні з особистими справами, жертвує він заради своїх вихованців вихідними, своїм дозвіллям та родиною. Напевно, щоб досягти вагомих результатів, так і треба – усього себе без останку віддати справі, яку любиш, і дітям, яких виховуєш і навчаєш.
Грекова І.Ю.
/Files/images/1/Без імені1.png
Мулик Анна-Марія – учениця 9-Б класу. ІІІ місце у міському заочному конкурсі фоторобіт серед учнівської молоді «Моя Україна» у номінації «Жива природа».
Учитель – Лепа С.Є.
/Files/images/1/2018-11-05 17.24.42.jpg


Кiлькiсть переглядiв: 2906

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.