Волонтери – люди доброї волі

«Волонтери – люди доброї волі»

Під таким гаслом 7 травня 2021 року в нашому закладі відбувся традиційний Великодній благодійний ярмарок. Ініціювали такий захід активісти учнівської ради закладу. Обов’язковою вимогою стало дотримання протиепідемічних заходів.
Ярмаркували учні 1-11 класів, які продавали Великодню випічку, прикраси, поробки, зроблені власноруч або з допомогою батьків, але з великою любов’ю та християнським милосердям. Адже зібрані кошти підуть на допомогу випускникам-сиротам та позбавленим батьківського піклування.
Висловлюємо найщиріші слова подяки усім небайдужим – учням, батькам, педагогам, працівникам закладу, хто долучився до цієї вкрай важливої та благородної акції.
Грекова І.Ю.,ЗДВР НВК № 17
/Files/images/1_bereznya_2021_rk/Я 51.jpg