Благодійний ярмарок, який проходив під гаслом «Максе , живи!»

Склалося життя, що деяким людям просто необхідна допомога інших, адже трапляються ситуації, коли ми залишаємось один на один зі страшною реальністю, з якою просто не можливо справитися самотужки. Саме у такому безвиході опинився тринадцятирічний хлопчик Максимко Гаврилюк. Та він не на самоті, допомогти йому зголосилися всі учні загальноосвітніх закладів міста Рівного. Ось і у нашому закладі 27.04.2016 р. відбувся перший етап благодійного ярмарку, який проходив під гаслом «Максе , живи!». Другий етап відбудеться 28 квітня на майдані Незалежності.

Весь учнівський та педагогічний колектив НВК 17 вітає Максима з Великодніми святами та бажає якнайшвидшого одужання!!!

/Files/images/IMG_2118.JPG/Files/images/IMG_2116.JPG/Files/images/IMG_2122.JPG/Files/images/IMG_2124.JPG/Files/images/IMG_2126.JPG/Files/images/IMG_2129.JPG