Останній дзвоник 2020

ШАНОВНА ШКІЛЬНА РОДИНО!

Від щирого серця вітаю всіх Вас зі святом Останнього дзвінка. Це свято – завжди урочисте, радісне і водночас хвилююче, з ноткою смутку. Особливо для випускників, для яких шкільний дзвінок лунає, дійсно, востаннє. Передзвін останнього дзвінка відкриває нову сторінку Вашого життя, дорогі випускники. Життя надто коротке, аби робити не те, що подається! Віра у себе – половина успіху, інша половина – дії! Будьте наполегливими, атакуйте життя!!!

Для школярів сьогоднішній дзвінок – це старт літніх канікул. Тож бажаю добре і змістовно відпочити, набратися незабутніх вражень.

Велика подяка батькам, дідусям і бабусям за підтримку, розуміння і допомогу. Прийміть найщирішу вдячність за те, що Ви стали справжніми партнерами у навчанні і разом з вчительським колективом сприяли тому, щоб всі наші діти здобули якісну освіту.

Шановні колеги, дякую Вам за самовіддану працю, невтомний творчий пошук, адже дуже непростий період роботи випав на Ваші плечі. Проте ми вистояли з честю.

Щиро зичу всім здоров’я, щастя, гарного літнього відпочинку, лавину позитивних емоцій і неймовірних вражень. Зі святом!

Грищенко Г.О., директор закладу

Відео присвячене останньому дистанційному дзвонику можна переглянути за посиланням https://youtu.be/Cm8EOGkiCSQ
wym-1590733446008