Це не канікули, а карантин.

Це не канікули, а карантин, — Галина Кульчинська про перебування дітей Рівного вдома

Класні керівники звертаються до батьків із проханням максимально залишати дітей вдома

Діти у Рівному під час карантину повинні максимум часу проводити вдома. З таким закликом міська влада звернулася о керівників шкіл й садочків міста.

Дехто з таким підходом не погоджується.

Як свідчить приклад усіх країн, де нині вирує Ковід-19, єдиним ефективним способом протистояти поширенню вірусу є ізоляція вдома. Про це, зокрема, говорить заступниця міського голови Галина Кульчинська:

- Ми зараз не можемо проводити жодних батьківських чи шкільних зборів.

Тож звернулися до класних керівників, аби вони персонально подзвонили до батьків учнів своїх класів з проханням набагато уважніше поставитися до перебування своїх дітей на вулиці. Це не канікули, це - карантин.

Якою б досконалою не була медицина у тій чи іншій країні, єдиним дієвим засобом боротьби з поширенням коронавірусу є максимальна ізоляція людей.

До слова, раніше з подібним проханням міська влада зверталася й до сімейних лікарів.

Вони персонально мають телефонувати до пацієнтів з групи ризику, а це особи старші 65 років, з проханням без зайвої потреби не виходити на вулицю.