НАША ШКІЛЬНА РОДИНО!

Наша шкільна родино!

Вітаємо Вас, дорогі учні, шановні батьки та мудрі колеги з Новим роком та Різдвом Христовим!
Бажаємо, щоб у Новому році життя було багатим на незабутні враження,щоб щастя і удача стали вашими вірними супутниками, здоров’я було міцним, а радісні події переслідували весь рік.Нехай у вашому житті завжди буде місце любові і новим звершенням, хай мрії збуваються, сяють на обличчях посмішки, очі світяться щастям від досягнень і перемог наших дітей.
Сердечно бажаємо зустріти Різдвяні свята в теплих сімейних обіймах, у колі своїх близьких і рідних людей. Хай ваш дім наповниться сміхом і веселощами, гарним настроєм. Нехай в душі буде більше добра і 2020-й рік подарує тільки найкраще!
Адміністрація закладу

/Files/images/22_jovtnya_2019/привітання.jpg