«Замість ялинки – зимовий букет»

З початком грудня все неухильніше відчутно наближення Нового року. І наш учнівський колектив не став чекати, коли випаде сніг, а вирішив зайнятися наближенням зимових свят з виставки новорічних композицій «Замість ялинки – зимовий букет».
У понеділок 9 грудня фойє закладу було прикрашено чудовими композиціями, стилізованими виробами, різнобарвними ялинками та іншими прикрасами, якими на кожній перерві милувалися захоплені глядачі. Таку виставку ми організовуємо та проводимо щорічно, і з кожним разом все більше дивуємося фантазії наших учнів та їх батьків. Цьогорічна виставка вражає креативністю та талантом, майстерністю виконання та довершеністю робіт.
Дякуємо всім, хто долучився до організації виставки. Найкраща робота «Підготовка Землі до зими» (сімейна творчість учня 9 класу Новосада Ярослава та його мами Парубочої М.О.) буде представляти наш заклад на міському конкурсі «Новорічна композиція».
Грекова І.Ю., ЗДВР

/Files/images/22_jovtnya_2019/6F49A28A-D656-4F8E-88E6-7536F8CDEEA0.jpeg