Тиждень української писемності та мови

8 листопада наша шкільна родина, учні, батьки, вчителі, долучилися до написання ХІХ Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності «Від бересту до «цифри».
Протягом тижня до Дня української писемності та мови у закладі проведено ряд цікавих заходів: літературні конкурси «Шануймо українське», мовні гостини, конкурс малюнків «Намалюй рідну мову», квест «Сходження на мовний Олімп», конкурс поетичних рядків «Звучи, рідне слово», І етап ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

Ми прекрасно усвідомлюємо, що в умовах сьогодення, коли нівелюються моральні цінності, заходи до Дня української писемности та мови – це частина духовного життя країни. Українська мова – це вияв мудрості і досвіду нації, вона єднає сучасні покоління з попередніми і прийдешніми, це скарбниця духовних надбань народу, запорука його культурного прогресу.

Оформлено тематичну виставку книжок у бібліотеці і проведено історичний конструктор «Із витоків слов’янської писемності».
Заключним етапом був флешмоб «Мова – душа нації».
Творіть український простір! Дійте, щоб змінити ситуацію на користь української мови в школі, удома та в колі друзів.
Спілкуйтеся серцем! Спілкуйтеся українською!
Храпейчук Н.О., керівник ШМО гуманітарних дисциплін

/Files/images/22_jovtnya_2019/IMG-df0d3d37ae51e1c44cd3fd0de288cd1d-V.jpg

/Files/images/22_jovtnya_2019/IMG-d7049cc278bf72ce85e8b533e6575baa-V.jpg

/Files/images/22_jovtnya_2019/IMG-ca9827183bd77aa54c1d9c858c294a4e-V.jpg