Територія етики й естетики

Під такою назвою зустрів навчальний заклад своїх вихованців, які повернулися з канікул у понеділок. Небайдужі активісти учнівської ради вирішили таким чином боротися з неохайним виглядом, з відсутністю гарних манер і негідною поведінкоюокремих учнів. Спільно з координаторами класів був розроблений план, згідно з яким на кожен день затверджувався певний дрес-код.
Так, 4 листопада, в понеділок на годині класного керівника учні ознайомилися з планом заходів, пригадали правила поведінки, вивчили поняття про етику та естетику та виготовили листівки на двері навчальних кабінетів.
5 листопада, у вівторок був проголошений парад двох кісок у дівчат та дефіле класів на червоній доріжці. Як приємно було спостерігати за юними моделями, які до плетіння двох кісок підійшли дуже творчо та креативно. Особливо всім сподобалося дефіле учениць 10-го класу на чолі з класним керівником Надією Олексіївною.
На цьому сюрпризи не закінчуються. Стежте за нашими репортажами. Далі буде.
Грекова І.Ю., заступник директора з виховної роботи

/Files/images/22_jovtnya_2019/DSCN8163.JPG

/Files/images/22_jovtnya_2019/DSCN8165.JPG