ДЕНЬ ЄВРОПИ

День Європи – це символ започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами, що ґрунтується на спільних цінностях та інтересах.
Рішення щодо відзначення 9 травня Дня Європи в Європейському Союзі було прийнято у 1985 році на Саміті Ради ЄС у Мілані. До 1997 року це свято мало переважно культурно-мистецьку спрямованість та носило обмежений характер.
Основна ідея – кожний мешканець континенту, незалежно від своєї національної належності і громадянства, має відчути себе вільним у "Європейському домі".
Відзначення Дня Європи в Україні - це важливий крок у зміцненні самоідентифікації України як європейської держави, причетної до традицій і цінностей Європи.
З нагоди святкування Дня Європи у закладі здійснено низку заходів: організовано книжкову виставку до Дня Європи: «Україна – Європейський союз: перспективи поглиблення партнерства»; проведено вікторини на знання історії, географії, культури народів країн ЄС; проведено брейн-ринг про видатних літераторів країни ЄС, уроки ознайомлення з культурою країн-членів Європейського союзу.
Збірна команда з числа учнів 9-11 класів 15.05.2019 р. брала участь міській інтелектуальній грі «Європейський вектор», на якій посіли І місце. До складу команди входили Яремчук Ілона (9-Б клас), Стасюк Олександра (9-А клас), Колодич Олександра (10 клас), Михалюк Володимир, Демянчук Віталій (11 клас). Учень 11 класу Михалюк Володимир здобув ІІІ місце в особистому заліку Європейської олімпіади.
Учні 1-10 класів презентували лепбуки (інтерактивні), виготовлені власними руками. Під час екскурсії глядачі подорожували країнами Європи, знайомилися із ландшафтом, валютою, видатними особами та цікавинками. Найкреативніші екскурсії проводили гіди в національних костюмах, давали смакувати національними стравами, спілкувалися з присутніми мовами Євросоюзу.
18 травня 7-8-х класів брали участь у загальноміському традиційному Європараді, на якому представляли країну Чехію.
Бречко О.П., координатор шкільного Євроклубу

/Files/images/5/DSCN8023.JPG