Не залишаймося байдужими!!!

Наші військовослужбовці здійснюють миротворчу допомогу у збереженні миру на сході країни. Їм зараз дуже необхідні амуніція, ліки, продукти харчування та просто наша підтримка. Не могли залишитись байдужими і учні НВК №17. 24.12.2015 р. у рамках благодійної акції , яку очолила громадська волонтерська організація «РУЄВИТ», школярами було зібрано та передано представникам волонтерського руху : консервація, продукти харчування, ліки та засоби гігієни, а також листівки з теплими вітаннями та щирими побажаннями нашим бійцям, створені власноруч молодшими учнями закладу. У фіналі акції відбулася зустріч з представником організації «РУЄВІТ» Янчарук Людмилою Петрівною, яка розповіла про діяльність волонтерської організації, подякувала за допомогу та залишила контактні телефони для подальшої співпраці.