З 03 квітня 2023 року Рівненський ліцей №17 розпочинає набір до 1 класу на 2023 - 2024 н. р.

Шановні батьки майбутніх першокласників!

Рівненський ліцей № 17 Рівненської міської ради з 03 квітня 2023 року розпочинає набір учнів до 1 класу на 2023-2024 н. р.
Прогнозована кількість перших класів – 2,
Кількість учнів у них – 60.
Зарахування до закладу здійснюється відповідно до наказу директора, що видається на підставі заяви одного батьків з дитини поданої особисто (з пред’явленням документа, що посвідчує особу заявника).

До заяви додаються:

- копія свідоцтва про народження дитини (під час подання копії пред’являється оригінал відповідного документа);
- оригінал або копія медичної довідки заформою первинної облікової документації № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду»;
- оригінал або копія висновку інклюзивно-ресурсного центру про комплексну (чи повторну) психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини (у разі наявності та за бажанням одного з батьків дитини).
При поданні зави має бути пред’явлено документ, що підтверджує місце проживання дитини чи одного з її батьків на території обслуговування закладу
Прийом документів: понеділок – п’ятниця 09:00 до 16:00
Детальнішу інформацію можете отримати у рубриці «Інформація для батьків» на сайті закладу http://www.nvk17.edukit.rv.ua/user/login/.
Чекаємо на зустріч з Вами.
З повагою адміністрація Рівненського ліцею № 17