Свято Першого Дзвоника

Дорогі учні, батьки, вчителі!

Щиро вітаємо вас з початком нового 2021/2022 навчального року! День 1 вересня завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя. Бажаємо усім школярам на цьому шляху підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети. Переконані, ваші здібності, наполегливість стануть запорукою визначних успіхів у дорослому житті. А Вам, шановні вчителі та батьки - здоров'я, терпіння і взаєморозуміння з учнями.Нехай весь навчальний рік буде добрим і успішним для кожного з нас!В добру путь за знаннями!

Запрошуємо на урочисту лінійку з нагоди СВЯТА ПЕРШОГО ДЗВОНИКА 1 вересня о 9:00.

Адміністрація закладу

/Files/images/1-veresnya.jpg