ОГОЛОШЕННЯ ДЛЯ БАТЬКІВ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ!

ДЛЯ БАТЬКІВ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ!

Адміністрація НВК №17 Рівненської міської ради повідомляє, що з 01.02.2019 року оголошується прийом заяв про зарахування дітей до першого класу та документів, визначених пунктом 4 розділу І Порядку відповідно до статті 13 Закону України «Про освіту», наказу Міністерства освіти і науки України від 16 квітня 2018 року № 367, зареєстрованого Міністерством юстиції України від 05 травня 2018 року «Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти».

На першочергове зарахування мають право:

• діти, які проживають на території обслуговування закладу (розпорядження міського голови від 04.12.2018 №113-р.);wym-1547243610481
  • діти, які є рідними братами або сестрами дітей, які здобувають освіту у цьому закладі;
  • діти працівників закладу освіти.

Перелік документів необхідних для зарахування дитини до закладу освіти:

1. Заява про зарахування до закладу освіти (одного з батьків дитини).wym-1547243531048

2. Копія свідоцтва про народження дитини або документа, що посвідчує особу здобувача освіти (під час подання копії пред’являється оригінал відповідного документа).

3. Оригінал або копія медичної довідки заформою первинної облікової документації № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду», затвердженою наказом Міністерства охорони здоров’я України від 16 серпня 2010 року № 682, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 10 вересня 2010 року за № 794/18089;

4. Оригінал або копія висновку інклюзивно-ресурсного центру про комплексну оцінку дитини з особливими освітніми потребами чи висновку психолого-медико-педагогічної консультації (у разі наявності).

5. Інші документи, визначені цим Порядком (у разі необхідності).